ZigZagFoto.com Kişiye Özel Online Baskılar Ana Sayfa | Bayi Özel | ZİGZAG Foto nedir? | Sizde Bayimiz Olmak İstermisiniz? | İade | İletişim
FotoBooky | Fotokitap | Takvim | Bayilere özel kampanyalar | Bayilerimiz
Amatör baskıda yenilik

FOTOBOOKY

Amatör Baskılar Geri Dönüyor!

Günümüzde cep telefonlarındaki gelişmiş kamera özellikleri ile birlikte, her gün milyarlarca fotoğraf çekiliyor. Ancak çok azı baskıya dönüşüyor. Genellikle bilgisayarlarda veya hafıza kartlarında saklanıyor.

Eski günlerdeki AMATÖR baskı bereketini bilmeyen yoktur.

ZİGZAGFOTO , sizlere yeni bir fotokitap modelini tanıtmak istiyor.

FOTOBOOKY

FOTOBOOKY , Amatör baskıları eski günlerdeki gibi toplamak için büyük bir fırsat…

Haydi sizde bayimiz olun, kazanmaya başlayın !

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR: Bayiler , müşteriden gelen CD, Hafızakartı vs ,amatör fotoğrafları ,zigzag foto fotokitap uygulamasından, FOTOBOOKY yi seçip, özel şablonlu yerleşim ile hiç vakit kaybetmeden ,internet üzerinden bize gönderecek. 2 gün içinde ürün sizde.

FOTOBOOKY ÜRÜN ÖZELLİKLERİ : 19x13 ebatında, 12 yaprak(24 sayfalı) ve 18 yaprak(36 sayfalı) 2 ayrı seçenek, gerçek fotoğraf kağıdı ile ( minilab baskı) çok şık bir amatör albümdür.

KENDİ REKLAMINI YAP: Albümün arka kapak kısmında bayi için ayrılan bölüme kendi logonuzu ve adres bilginizi gireceksiniz . Böylece sizin üretiminiz olacak.

KALİTE : Minilab baskısı ve yüksek teknolojide tam otomatik makinelerde seri üretim yapılmaktadır.

HIZLI : Öğlen 12 ye kadar gönderilen ürünler, aynı gün kargoya verilecek olup, 2-3 gün içinde sizde müşterinize teslim edebileceksiniz.

KOLAY : Bu ürünü siz tasarlarken, normal fotokitap uygulaması gibi değil, özel şablon ile resim yerleştirme imkanı sayesinde, çok seri bir şekilde yapabileceksiniz.

UCUZ : Amatör albüm olması nedeni ile, biz fiyatı oldukça ekonomik tuttuk. Sizde oldukça karlı bir iş yapmış olacaksınız.

YENİ İŞ YENİ KAZANÇ: Olmayan bir iş potansiyelini birlikte canlandıracağız. Dolayısı ile fiyatlandırma ve teslim süreleri bu konuda çok önem taşımaktadır. Biz kendimize güveniyoruz. Sizde güvenin ve deneyin.

Haydi sizde bayimiz olun, kazanmaya başlayın !

Kişiye Özel Baskılar

Size En Yakın Bayii

Bizi Takip Edin

zigzagfoto.com'u facebook'tan takip edin zigzagfoto.com'u twitterdan izleyin
Zigzagfoto.com © 2018 Tüm hakları saklıdır.